окМы делаем страхование понятным!

Застосунок "Дія" розпочав свою дію 06 лютого 2020 року

Новина для водіїв та автовласників.


Застосунок «Дія» вже діє. Не зволікайте, завантажуйте свої документи в мобільний додаток та користайтеся е-посвідченням та е-свідоцтвом. Застосунок «Дія» завантажується безкоштовно в магазинах мобільних додатків Play Market та  App Store.


СП Брокер нагадує:

- штраф за керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії або  реєстраційного документа на транспортний засіб, становить двадцять п’ять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 425 грн.;


- тепер е-посвідчення та е-свідоцтво є офіційними документами, що підтверджують право на керування транспортним засобом (постанова КМУ № 956 від 23.10.2019р.)


Що треба знати та пам’ятати при використанні застосунку електронних документів "Дія":


1.При пред’явленні актуальних версій е-посвідчення та е-свідоцтва поліцейський не має права вимагати оригінали документів.


2.Актуальність е-документів підтверджується тимчасовим 3-хвилинним QR-кодом, який генерується тільки в застосунку «Дія».


3.Мобільний пристрій,  в якому встановлений застосунок «Дія» повинен бути підключений до інтернету. При відсутності підключення до інтернету система не зможе провести оновлення документів та згенерувати QR-код для перевірки. В такому випадку поліцейський може здійснити перевірку даних у інформаційній системі МВС.


4.Щоб мати актуальну версію документів в режимі офлайн, періодично оновлюйте дані в застосунку «Дія».


5.Е-свідоцтвом можуть користуватися виключно власники авто.


6.В застосунок автоматично вивантажуються дані по документам, виданим з 2013 року. Документи, видані раніше, можливо завантажити, подавши заявку в службу підтримки.


7.Якщо дані в застосунку відсутні або містять помилки – пишіть у службу підтримки.


8.Е-посвідчення та е-свідоцтво є цифровими версіями документів, а не альтернативними документами.