окМы делаем страхование понятным!

Страховий брокер СП БРОКЕР : чому варто довіряти

Маючи потребу в страхуванні перед нами стає нелегкий вибір: яку страхову  компанію обрати,   який поліс містить найкращі умови страхування, як не переплатити за непотрібні опції та багато інших.  Ці питання нас турбують коли необхідно оформити страховий поліс на будинок чи автівку. А якщо стає питання щодо накопичувального страхування життя, коли страховий партнер обирається не на один рік, коли хочеш впевненості щодо збереження своїх накопичень, коли страхові внески обчислюються значними сумами? Не маючи професійного досвіду, припуститися помилки дуже легко та обрати послугу за «нерозумну» ціну або невідповідної якості.

Цей не дивно, на українському ринку страхування працює 257 страховиків, кожен з яких пропонує велику кількість страхових продуктів за різною ціною. 

Позбутися сумнівів стосовно правильності вибору страхових послуг можливо звернувшись за допомогою до страхового брокера.

Страховий брокер - посередник, що дає поради своїм клієнтам (страхувальникам) і укладає договори страхування від їх імені. 

В будь-якому випадку, складно зробити правильний вибір  серед великої кількості посередників, що пропонують свої послуги. Розповімо про специфіку співпраці з страховим брокером та допоможемо не припуститися помилок при виборі партнера. 

Хто такий СП БРОКЕР

СП БРОКЕР - український страховий брокер. Працює на страховому ринку з 2015 року.

Основні принципи нашої роботи ми заклали в свою назву  – «С – співпраця», «П – партнерство».

За нашою участю укладено понад 8000 договорів страхування.

За нашою допомогою врегульовано понад 1200 страхових подій.

Чим страховий брокер СП БРОКЕР відрізняється від страхової компанії

Страховий брокер

Страхова компанія

Пропонує послуги декількох страхових компаній

Пропонує тільки свої послуги

За будь-яких обставин відстоює інтереси клієнта

При настанні страхової події може перетворитися з партнера на опонента

Пропонує оптимальну ціну страхової послуги

Пропонує фіксовану ціну страхової послуги

Пропонує розробити індивідуальні умови страхування 

Пропонує стандартні умови страхування


Механізм взаємодії клієнта та СП БРОКЕР

Клієнт у разі потреби застрахувати ризик звертається до СП БРОКЕР та узгоджує необхідні умови страхування. СП БРОКЕР подає заявки на страхування до страхових компаній, проводить тендер та обирає оптимальний варіант страхового захисту. Враховуючи кількість страховиків на ринку страхування, цей етап роботи досить складний.

В процесі підбору страхового покриття СП БРОКЕР приділяє увагу надійності і репутації страхової компанії, оскільки від цього залежить відшкодування ймовірних збитків. Крім того, при виборі враховуються такі чинники, як структура страхового портфеля страховика за видами страхування, походження капіталу (іноземний, власний), цінова політика, рівень виплат. Найчастіше обираються великі страхові компанії, що демонструють рівень виплат в межах 30-60% від страхових премій.

СП БРОКЕР відбирає страхових партнерів по багатьом факторам:

платоспроможність,

оперативність роботи,

індивідуальний підхід,

лояльне відношення до клієнта.

На наступному етапі проходить узгодження умов страхування з клієнтом та страховиком. За необхідності вносяться зміни в договір страхування. Далі випускається страховий поліс і здійснюється його супровід. При цьому, СП БРОКЕР відстежує чергові страхові платежі та завчасно нагадує про необхідність їх  сплати. 

Головним та найбільш відповідальним етапом діяльності СП БРОКЕР є врегулювання страхової події. 

Іноді, страхові компанії, працюючи з клієнтом без посередника, при настанні страхової події відмовляють в здійсненні страхової виплати. Деколи, навіть на підставі формальних причин. 

Найчастіше це відбувається через те, що страхова компанія не бажає здійснювати виплати по великим збиткам, отримавши від клієнта значно меншу суму страхової премії. 

У разі, коли врегулювання страхової події здійснюється за участю страхового брокера СП БРОКЕР, страховик навряд чи відмовить у виплаті по заявленій події або безпідставно зменшить її розмір через побоювання втратити інших клієнтів, які залучені на страхування СП БРОКЕР. 

Перевагою співпраці з СП БРОКЕР є також і більш стислий термін врегулювання заявленого збитку.

Крім того, клієнту не потрібно хвилюватися з приводу, які документи, в який строк  і куди необхідно надати, чи треба телефонувати в call-центр, на якій стадії перебуває виплатна справа та т.і. Таким чином, страховий брокер СП БРОКЕР надає повну юридичну підтримку своїм клієнтам, виступаючи їх «адвокатом».

Щоб сьогодні успішно здійснювати брокерську діяльність наша команда об’єднала професіональний та практичний досвід страхових спеціалістів різних напрямків діяльності, які добре орієнтуються в страховому продукті на всіх стадіях його життєдіяльності. 

Для отримання вигідних тарифів та забезпечення впевненості в майбутніх виплатах  наші фахівці володіють методиками андеррайтингу та  розуміються на принципах перестрахування. 

Щоб задовольнити потреби клієнта та отримати найкращі умови за вигідною ціною – вміють вести перемови та домовлятись. 

Крім того, спеціалісти СП БРОКЕР досконало знають умови договорів страхування та вміють дохідливо роз’яснити його умови Клієнтам. 

Досвід роботи професіоналів нашої команди в страховій сфері нараховує:

16 років – в андеррайтингу, методології та перестрахуванні;

13 років  – врегулювання збитків;

16 років – консультування в сфері страхування та залучення клієнтів.

На додаток, ми володіємо достатніми юридичними знаннями, щоб діяти в законодавчому полі та вимагати дотримання вимог законодавства всіма учасниками страхування.

Чи стане страхування дорожче при залученні СП БРОКЕР?

Страховий брокер СП БРОКЕР об'єктивно зацікавлений знайти для страхувальника оптимальні умови страхування, не завищуючи вартості поліса, тому що він працює на свого клієнта до кінця і для нього важливіше не втратити його довіру і свою репутацію. Вартість поліса у страхового брокера СП БРОКЕР, як правило, нижче, ніж у агента, тому що СП БРОКЕР виконує своїми силами більший обсяг робіт з обслуговування клієнтів і має відповідну знижку за кількість проданих полісів.

Чому варто скористатися послугами страхового брокера СП БРОКЕР

Страховий брокер СП БРОКЕР - експерт в області законодавства і практики страхування. Як професійний гравець страхового ринку, він знає всі нюанси страхування та завдяки своїм знанням сприяє  вибору найкращих умов страхування для своїх клієнтів за кращою ціною.

Навіть з боку страхових компаній, укладати угоди при посередництві страхового брокера простіше й швидше, оскільки для обговорення залишаються тільки технічні питання. 

Переваги співпраці зі страховим брокером СП БРОКЕР

1. Юридичне оформлення відносин шляхом укладання договору за програмою ««CONCIERGE SERVICE».

2. Проведення тендеру та підбір оптимальних умов та ціни страхової послуги, погодження всіх умов договору страхування зі страховою компанією.

3. Мінімізація стресової складової при настанні страхової події.

4. Організація і контроль отримання необхідних документів при врегулюванні страхової події.

5. Контроль дій страхової компанії в частині проведення оглядів, розрахунку відшкодування та виплати страхового відшкодування.

В результаті співпраці з СП БРОКЕР ви отримаєте не тільки якісну страхову послугу та гарантію страхової виплати, а й надійного партнера.