окМы делаем страхование понятным!

Купить ОСАГО в Киеве 

Е-полис ОСАГО 
не выходя из дома

8 000
оформленных
договоров

1 200
урегулированных
событий
99%
довольных
клиентов

Наши клиенты покупают

Код: 2657
Е-полис ОСАГО
Тип ТС: Легковой автомобиль (В1)
Объём двигателя: до 1600 см3
Место прописки собственника: Киев
Франшиза: 2 000 грн.
Срок страхования: 1 год
от 1058 грн.
Код: 2658
Е-полис ОСАГО
Тип ТС: Легковой автомобиль (В2)
Объём двигателя: 1601 - 2000 см3
Место прописки собственника: Киев
Франшиза: 2 000 грн.
Срок страхования: 1 год
от 1205 грн.
Код: 2659
Е-полис ОСАГО
Тип ТС: Легковой автомобиль (В3)
Объём двигателя: 2001 - 3000 см3
Место прописки собственника: Киев
Франшиза: 2 000 грн.
Срок страхования: 1 год
от 1248 грн.
Код: 2660
Е-полис ОСАГО
Тип ТС: Легковой автомобиль (В4)
Объём двигателя: от 3001 см3
Место прописки собственника: Киев
Франшиза: 2 000 грн.
Срок страхования: 1 год
от 1924 грн
Код: 2661
Е-полис ОСАГО
Тип ТС: Грузовой автомобиль (С1)
Грузоподъёмность: до 2 тонн
Место прописки собственника: Киев
Франшиза: 2 000 грн.
Срок страхования: 1 год
от 2115 грн.
Код: 2662
Е-полис ОСАГО
Тип ТС: Грузовой автомобиль (С2)
Грузоподъёмность: свыше 2 тонн
Место прописки собственника: Киев
Франшиза: 2 000 грн.
Срок страхования: 1 год
от 2305 грн.

Наши преимущества

1
У нас выгодные
условия договора
2
Мы поможем клиенту
в любой ситации
3
У нас доступны
постоянные скидки
4
Возможно оплата
разными способами
5
Только надежные
страховые компании

Наши партнеры

Купить ОСАГО в Киеве

Купити автоцивілку в Києві в наш час можна навіть онлайн. Це не тільки економія вашого часу та сил, але й зручність та доступність кожному громадянину. ОСАГО, або простими слова «автоцивілка» - спосіб державного захисту громадян від наслідків ДТП шляхом автострахування. ОСАГО не тільки покриє витрати на ремонт постраждалого авто, лікування пасажирів та водія, а ще й вбереже вас від інших дорожньо-транспортних пригод, наприклад, якщо ви ненароком протараните вітрину магазину. Більш того, автрострахування ОСАГО в нашій країні є обов’язковим.

Купити ОСАГО в Києві = захистити себе та близьких

Велике місто – великий привід застрахувати машину, а Київ – місто, яке не спить, вимагає безпеки на дорозі цілодобово. Наявність автомобілю в наш час давно не розкіш, а необхідний засіб пересування та велика відповідальність. Вартість страховки на авто у місті Київ невелика, якщо порівнювати з безпекою людини. Задля вашої безпеки та безпеки інших учасників руху на дорозі, рекомендуємо вам звернути увагу на ОСАГО онлайн у Києві.

При оформленні онлайн страховки на авто зверніть увагу на:

Вартість автоцивілки у Києві та фактори, які на це впливають. СП Брокер – це кваліфіковані спеціалісти, які допоможуть вам у вирішенні будь-якого питання, щодо страхування транспортного засобу.

Дата отримання страхових виплат. При купівлі автостраховки важливо розуміти та знати на який день після ДТП ви отримаєте виплати.

Страхова сума. 

Розумний вибір страхової компанії. «Автострахування Київ рейтинг» - саме такий запит у пошуковику допоможе ваш ознайомитися із найкращими компаніями, які надають послуги зі страхування авто в Україні. СП Брокер дає вам змогу самостійно обрати страхову компанію. 

Калькулятор ОСАГО у місті Київ, або від чого залежить ціна полісу?

ОСАГО калькулятор у м. Київ – зручна онлайн функція для наших клієнтів. На нашому сайті ви маєте змогу розрахувати попередню вартість полісу автострахування, скориставшись калькулятором автоцивілки.

Ціна полісу автострахування не однакова для різних громадян, а залежить від наступних факторів:

Тип транспортного засобу. Ціна страхового полісу ОСАГО залежить від того, легковий у вас автомобіль чи вантажний, електромобіль, автобус, мотоцикл чи взагалі причеп. 

Тип  та потужність двигуна - для легкових авто та мотоциклів, вантажопідйомність - для вантажівок та пасажиромісткість - для автобусів. Чим більший з зазначених показників– тим більша вартість страховки. 

Періоду використання транспортного засобу протягом календарного року. Чим менший період користування транспортним засобом, тим дорожчим буде страховий поліс.

Хто є власником транспортного засобу. В залежності від того, власником транспортного засобу є фізична або юридична особа, змінюється  вартість полісу.

Наявність пільгової категорії. Згідно з чинним законодавством є певні категорії громадян, яким надається знижка 50% страхового платежу та які звільняються від оформлення страхового полісу ОСАГО.

 Знижка 50% надається чорнобильцям, інвалідам II групи, учасникам війни, пенсіонерам- власникам автівок з кубатурою до 2,5 літрів.  

Якщо громадянин звільняється від укладання поліса ОСАГО, збитки від ДТП з його провини в такому разі відшкодовує МТСБУ. В таку категорію громадян входять: учасники бойових дій; інваліди війни; інваліди першої групи; люди, що керують транспортним засобом у присутності власника – інваліда першої групи; постраждалі під час подій Майдану. 

Сфера використання транспортного засобу. Ціна встановлюється в залежності від того, для чого буде використовувати транспортний засіб: надання послуг таксі, вантажоперевезення або звичайне користування.

Вид договору: паперовий чи електронний. 

Місце реєстрації (проживання) власника транспортного засобу, якщо він є фізичною особою або місцезнаходження власника транспортного засобу, якщо він є юридичною особою. Ціна на страховий поліс залежить також від того, у якому населеному пункті зареєстрований власник транспортного засобу, яка там інтенсивність руху та кількість автомобілів загалом. Купити автоцивілку у м. Київ недорого ви можете на нашому сайті.

Як купити ОСАГО онлайн у м. Київ? Допомога з оформленням

Для того, щоб оформити страховий поліс онлайн, необхідно підгодувати такі документи:

Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Паспорт громадянина України або водійське посвідчення. 

Ідентифікаційний номер платника податків.

Поетапне оформлення на сайті:

1. Для зручності наших клієнтів на сайті реалізований калькулятор, за допомогою якого виконується розрахунок страхового платежу по заданим параметрам. 

2. Після цього клієнт має змогу обрати страхову компанію з якою він укладе електронний поліс ОСАГО. Страхові компанії представлені на сайті, є змога отримати інформацію щодо кожної з них.

3. Після вибору необхідної компанії, слідуючи інструкції, потрібно вірно заповнити всі необхідні дані клієнта та транспортного засобу для оформлення полісу.

4. Після заповнення даних, потрібно ще раз перевірити їх, та відправити заявку на оформлення полісу.

5. Далі клієнт отримує SMS-повідомлення з паролем для підпису полісу.

6. Після вводу паролю в спеціальне вікно на сайті, потрібно перейти до оплати полісу.

7. Після успішної оплати приходить SMS-повідомлення з підтвердженням про оформлення полісу та посиланням для його перевірки у базі МТСБУ. 

Переваги роботи з СП Брокер та онлайн оформлення автоцивілки у Києві

«Ваша страхова няня 24/7». СП БРОКЕР - це не просто підбір оптимальних умов страхування, це страховий захист «під ключ» з нагадуванням про оплату чергових платежів, про закінчення дії договору страхування і контролем всього процесу врегулювання події з моменту його настання до отримання страхової виплати.  

Швидкий темп великого міста та розписаний щохвилинно день не завжди дають змогу виділити час, щоб купити автостраховку, Київ – яскравий приклад невгамовного міста.

Переваги онлайн страхування:

Економія часу.

Зручність оформлення.

Швидкість отримання полісу ОСАГО.

Змога самостійно обрати потрібну компанію страхування та тариф.