окМы делаем страхование понятным!

ОСАГО онлайн купить

Электронный полис
           ОСАГО 
это выгодно и удобно

8 000
оформленных
договоров

1 200
урегулированных
событий
99%
довольных
клиентов

Купить страховку ОСАГО по лучшей цене за 3 минуты!

Тип транспортного средства
Объем двигателя
Место прописки владельца авто
Введите несколько букв названия населенного пункта, затем выберете населенный пункт из списка. Место регистрации вашего ТС необходимо указывать согласно технического паспорта. (Не путать с местом жительства или прописки)
X
Франшиза
Часть ущерба, которая не покрывается за счет страховой компании и возмещается страхователем из собственных средств
X

Наши преимущества

1
У нас выгодные
условия договора
2
Мы поможем клиенту
в любой ситации
3
У нас доступны
постоянные скидки
4
Возможно оплата
разными способами
5
Только надежные
страховые компании

Наши партнеры

Купить ОСАГО Онлайн

Електронний поліс ОСАГО - альтернатива паперовому полісу

Поліс ОСАГО або Автоцивілки – поліс обов’язкового автострахування. 

На території України заборонена експлуатація автомобілів без чинного поліса ОСАГО. 

Не пред`явлення поліса ОСАГО на вимогу співробітника поліції є адміністративним правопорушенням, так само як і керування авто без посвідчення водія або без свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Штраф за дане правопорушення становить 425 грн.

З травня 2019 року електронному полісу Автоцивілки на законодавчому рівні надано статус офіційного документу, тому автомобілістам більше немає необхідності возити поліс Автоцивілки з собою. 

Чим відрізняється електронний поліс Автоцивілки від паперового поліса? 

І електронний поліс ОСАГО, і більш звичний для нас паперовий поліс ОСАГО (ОСЦПВ)  - два абсолютно рівнозначних документа. Вони забезпечують фінансовий захист  у випадку нанесення шкоди майну або здоров’ю третіх осіб підчас ДТП, що сталася з вини водія транспортного засобу, зазначеного в страховому полісі ОСАГО. 

І електронний і паперовий поліс ОСАГО після їх укладання та сплати страхового платежу мають однакову юридичну силу та відповідають вимогам діючого законодавства України.

Чинність поліса ОСАГО можна перевірити на сайті МТСБУ за посиланням http://www.mtsbu.ua в розділі «Перевірка Автоцивілки» за реєстраційним номером транспортного засобу.

Слід зазначити, що інформація про електронний поліс ОСАГО з’являється відразу в момент його оформлення, а передача відомостей про укладання паперового поліса ОСАГО може відбутися з деяким запізненням, що залежить від специфіки обробки даних  конкретним страховиком.

Переваги електронної Автоцивілки 

Переваг у поліса Автоцивілки, оформленого онлайн, багато.

Перш за все, це зручність. Паперовий поліс ОСАГО можна забути або загубити. 

По-друге, як і будь-який паперовий документ, він затирається або забруднюється. 

З електронним полісом ОСАГО такого вже не станеться. Забути або загубити його вже неможливо – він завжди у смартфоні і з самого початку внесений в єдину базу МТСБУ. І тепер для перевірки наявності або чинності поліса ОСАГО співробітнику поліції достатньо подати запит до бази МТСБУ.

В третіх, виключена вірогідність отримання фальшивого страхового полісу Автоцивілки. Електронний поліс ОСАГО на відміну від його паперового аналогу не можливо підробити.

Перевірити справжність бланку і чинність паперового полісу ОСАГО складніше та довше. 

Справжність і чинність електронної Автоцивілки перевіряється відразу на сайті МТСБУ. 

Наступними перевагами оформлення полісу ОСАГО онлайн є швидкість оформлення та вигідна ціна. Досягти зменшення ціни онлайн полісу Автоцивілки вдалося за рахунок економії витрат на оренду офісів та оформлення паперових примірників з печатками. Швидкість оформлення поліса Автоцивілки забезпечується відсутністю потреби витрачати час на відвідування офісу для підписання паперів. 

Як оформити поліс Автоцивілки онлайн?

Простота оформлення - ще одна причина зростаючої популярності електронного ОСАГО.

Оформити страховку Автоцивілки онлайн можливо в будь-який час та з будь-якого пристрою, що підключений до мережі інтернет. 

Для цього необхідно виконати кілька простих кроків:

- зайти на сайт СП БРОКЕР;

- здійснити розрахунок вартості страховки ОСАГО;

- обрати страхову компанію, з якою бажано укласти поліс ОСАГО;

- заповнити відомості для оформлення поліса;

- підтвердити правильність введеної інформації;

- оплатити вартість страховки за допомогою банківської карти;

- підтвердити оформлення страховки ОСАГО з використанням SMS повідомлення;

- отримати електронний поліс ОСАГО на e-mail.

Від чого залежить вартість електронної страховки ОСАГО

Тарифікація вартості ОСАГО встановлюється законом (Законом України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) і приблизно однакова у всіх страхових компаній. Кінцева ціна автоцивілки залежить від ряду аргументів, як то:

потужність двигуна авто;

категорія авто (легковий, вантажний і т.д.);

зона реєстрації власника авто (наприклад, для авто, власник якого має київську реєстрацію з багатомільйонним населенням, а, отже, і високою ймовірністю події, вартість буде найвищою);

розмір франшизи;

сфера використання транспортного засобу.

Калькулятор розрахунку вартості електронного ОСАГО

Одне з найчастіших питань автовласників - скільки коштує Автоцивілка, якщо її оформляти онлайн. Отримати відповідь на нього легко - на сайті СП БРОКЕР розміщено калькулятор ОСАГО розрахунку ціни страховки. В відповідних полях калькулятора ОСАГО необхідно обрати обсяг двигуна автомобіля, місце реєстрації власника та розмір франшизи. Система швидко обробить запит і виведе на екран пропозиції страхових компаній-партнерів СП БРОКЕР. 

Порядок набуття чинності електронним полісом Автоцивілки та строк, на який укладаються електронні поліси на автомобіль

Електронний поліс Автоцивілки набирає чинності з дати, зазначеної  у страховому полісі.

Онлайн поліси ОСАГО укладаються строком на 1 рік.  

У відношенні наступних транспортних засобів страховий поліс може бути укладений на строк менше одного року:

що підлягають ОТК частіше 1-го разу на рік;

незареєстрованих на території України;

тимчасово зареєстрованих;

зареєстрованих на території іноземних.

За потреби оформити поліс Автоцивілки на вищезазначений автомобіль необхідно зателефонувати до СП БРОКЕР або залишити заявку на сайті. 

У відношенні яких транспортних засобів можливо укласти страховий поліс Автоцивілки онлайн

На сайті СП БРОКЕР ви маєте можливість укласти електронний поліс ОСАГО у відношенні легкових автомобілів, вантажівок, автобусів та мотоциклів. З питань оформлення полісів ОСАГО на інші типи транспортних засобів вам необхідно зателефонувати до СП БРОКЕР або залишити заявку на сайті.

Які розміри страхових сум встановлені по полісам ОСАГО, що укладаються  онлайн

Електронний поліс Автоцивілки (ОСАГО) має стандартне покриття і гарантує відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та майну третіх осіб в результаті ДТП в таких розмірах:

• по життю і здоров'ю - 260 000 грн.

• по майну - 130 000 грн.

Що таке поліс ДГО? 

В сучасних реаліях вищевказаних лімітів для відшкодування збитку часто не вистачає, тому автовласники замовляють додаткове покриття - ДГО. Це поліс добровільної цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів або, як його ще називають, добровільна Автоцивілка.

Відрізняється вона від обов'язкової Автоцивілки тим, що виплата по такому полісу проводиться тільки, якщо збиток перевищить обов'язкові ліміти виплати по полісу ОСАГО. Варіантів укладання ДГО безліч. Наприклад, з відповідальністю за життя, здоров'я та майно третіх осіб, або тільки з відповідальністю за майно третіх осіб. Розмір страхової суми ви можете обирати самі: так мінімальна додаткова відповідальність стартує від 50 тис. грн. і може сягнути 1 млн.грн.

При цьому ціна ДГО не порівняна з ціною поліса ОСАГО, оскільки вона не прямо пропорційна лімітам відповідальності. Залежно від страхової компанії і обраних додаткових опцій по страховому полісу ДГО, ціна даної страхової послуги коливається від 150 грн. до 700 грн.

Що потрібно знати перед тим, як купити поліс ОСАГО онлайн?

1. ОСАГО (ОСЦПВ) - це продукт фінансово стабільної страхової компанії. Тільки та страхова компанія, яка усвідомлює, що по всім заявленим подіям необхідно здійснювати виплати, яка піклується про свою репутацію, правильно формує страхові резерви та здійснює виплати. А купуючи поліс ОСАГО, ми купуємо саме виплату. 

2. Швидкість виплати. Хто захоче чекати півроку, а то й більше, щоб отримати відшкодування, належне йому за законом? На жаль, на страховому ринку є страхові компаній, які всіма силами юридичних відділів намагаються знайти привід для відмови в виплаті або максимально її затягують.

3. Не всі страхові компанії долучаються до нововведень в сфері страхування. Наприклад, не всі компанії долучилися до системи «пряме врегулювання». Мета цієї системи полягає в тому, що в разі ДТП, потерпілий отримує відшкодування в короткі терміни і повному обсязі, оскільки платити йому буде не страхова компанія винуватця (як це було раніше), а страховик, який продав поліс ОСАГО, і який зацікавлений в своєму клієнтові.

Тобто для споживачів Автоцивілки змінюється та покращується процедура отримання страхового відшкодування: купив поліс Автоцивілки, сталася аварія на дорозі - отримуєш відшкодування у свого страховика. Дана система спонукає замислитися, в якій страховій компанії ми купуємо поліс ОСАГО і як вона виконує свої зобов'язання. Тепер споживач має можливість оформити страховий поліс ОСАГО «для себе», а не для «того хлопця». На жаль, не всі страхові компанії підписали згоду про співробітництво в межах цієї системи і не пропонують дану послугу своїм клієнтам.

 Чому варто оформити поліс ОСАГО Онлайн у СП Брокер

Автовласнику, щоб обрати надійного страховика для оформлення страховки ОСАГО, необхідно витратити чимало часу на пошук та вивчення інформації.

СП БРОКЕР не «прив'язаний» до конкретної страхової компанії і не лобіює нічиїх інтересів, а представляє інтереси клієнта і зацікавлений в тому, щоб наші послуги у вигляді інформування і консультацій допомагали клієнтам. Тому, вже багато років працюємо над тим, щоб наші клієнти мали якісне покриття по полісу Автоцивілки від надійних страхових партнерів.

1. Надійність. З нами ви отримаєте пропозиції від провідних страхових компаній України, чия репутація і досвід на ринку говорять самі за себе. Будете поінформовані про кожну з них, і ви самі зробите вибір. 

2. Зручність. Розрахувати ціну страховки ОСАГО на авто та купити електронний поліс Автоцивілки можна прямо на сайті СП БРОКЕР. Однак, цим уже нікого не здивуєш, тому СП БРОКЕР не зупинився на досягнутому. І завдяки численним запитам клієнтів і багаторічній практиці, надаємо власну унікальну послугу «Консьєрж сервіс», яка допоможе в більшості страхових ситуацій.

3. Вигода. Ви будете поінформовані про всі додаткові «фішки», які компанії можуть запропонувати по акції або на постійній основі, як бонус для клієнтів. Наприклад, карти техпідтримки в режимі 24/7 (підвезення палива, заміна шин, евакуація і т.д.).

До того ж, одночасно з оформленням страховки ОСАГО, ви отримаєте консультацію зі страхування інших додаткових ризиків, які вас цікавлять. Наприклад, страхування авто від угону або медична страховка дитини.

Багато компаній пропонують розрахувати і купити поліс ОСАГО, але абсолютно не несуть відповідальності за якість послуг страхових компаній, виставляючи найпривабливіші пропозиції від сумнівних і часто фінансово ненадійних страховиків.

У будь-якому випадку, на страховому ринку є тисячі пропозицій по страхуванню ОСАГО. І в них складно розібратися навіть досвідченим страхувальникам, а тим більше в теперішній нестабільній економічній ситуації і в страхових тенденціях, що також швидко змінюються. Але купуючи поліс у перевіреного страхового партнера, будь-то страховий брокер або страхова компанія, ви тим самим стаєте відповідальним споживачем страхової послуги. А це, допоможе бути впевненішим, і в дорозі, і по  життю в цілому.