окМы делаем страхование понятным!

Купить полис на автомобиль

Купите защиту
для своего автомобиля

8 000
оформленных
договоров

1 200
урегулированных
событий
99%
довольных
клиентов

Виды страхования

Наши преимущества

1
У нас выгодные
условия договора
2
Мы поможем клиенту
в любой ситации
3
У нас доступны
постоянные скидки
4
Возможно оплата
разными способами
5
Только надежные
страховые компании

Наши партнеры

Автострахование

Керуючи автомобілем, водій повинен подбати не тільки про свою безпеку, а й про  безпеку інших учасників дорожнього руху.

Але безпека не завжди залежить від досвіду водія. Дотримання вимог правил дорожнього руху одним водієм не гарантує їх дотримання іншими. Погодні умови та якість доріг також можуть стати причинами несподіванок та неприємностей.

Скориставшись послугами автострахування, можливо убезпечити себе від ймовірних фінансових втрат, захистити авто та відповідальність перед третіми особами. 

Автострахування – страховий захист автомобіля від пошкоджень або викрадення, а також страхування відповідальності перед третіми особами за шкоду, що може бути заподіяна внаслідок експлуатації автомобіля. 

В залежності від специфіки страхового захисту Автострахування поділяється на:

- страхування автомобілів від викрадення та збитків (КАСКО);

- обов’язкове страхування відповідальності (Автоцивілка або ОСАГО);

- добровільне страхування  відповідальності (добровільна Автоцивілка або ДГО);

- страхування відповідальності автовласників виїжджаючих за кордон (Зелена картка)

Автострахування КАСКО 

Даний вид страхування забезпечує захист автомобіля від викрадення або пошкодження в результаті ДТП, протиправних дій третіх осіб або внаслідок стихійного лиха.

До страхового покриття, як правило, включаються наступні події: ДТП, викрадення, розкрадання, пошкодження третіми особами, пожежа, вибух транспортного засобу, стихійні лиха (удар блискавки, буря, шторм, ураган, злива, град, землетрус, селеві зсуви, обвал, зсув, паводок, повінь, напад тварин, падіння на автомобіль предметів, тощо) та інші непередбачувані  події.

Договір страхування може включати всі зазначені події (повне КАСКО) або деякі з них (часткове КАСКО).

Вартість страховки КАСКО залежить від типу автомобіля, інтенсивності експлуатації і місця його реєстрації, розміру франшизи, умов програми страхування, умов виплати страхового відшкодування та умов оплати страхового платежу.

Обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів

Даний вид страхування відповідальності виник в США в 20-х роках XX століття і отримав дуже широке поширення в 40-50-хх роках в Європі, а пізніше - і в інших країнах світу.

Страхування відповідальності автовласників як обов’язковий вид вводився в усіх країнах як соціальний захід, спрямований на створення фінансових гарантій відшкодування шкоди, заподіяної власниками транспортних засобів і як фінансовий інструмент підвищення безпеки дорожнього руху. Подібне страхування діє в багатьох країнах світу, а також в рамках транснаціональних угод.

Обов’язкове страхування відповідальності автовласників в Україні

Скорочена назва даного виду страхування ОCЦПВ - обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності, ОСАГО або Автоцивілка.

Наявність поліса ОСАГО в Україні - обов'язкова умова для всіх власників автомобілів. 

Відповідно до Правил дорожнього руху, водій зобов'язаний мати при собі посвідчення водія, реєстраційний документ на автомобіль і діючий поліс Автоцивілки. 

Винуватцю ДТП не доведеться самостійно компенсувати збитки постраждалим, нанесені з його провини. 

Страхова компанія бере на себе зобов'язання виплатити страхове відшкодування. 

Поліс Автоцивілки передбачає наступні ліміти виплат:

- по майну 130 тисяч гривень;

- по життю та здоров'ю -  260 тисяч гривень.

Крім того, відсутність поліса обов'язкового страхування відповідальності ОСАГО тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу.

Вартість страховки ОСАГО залежить від типу транспортного засобу, потужності двигуна, розміру франшизи та місця реєстрації власника автомобіля.

Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів «ДГО»

Добровільне страхування відповідальності власників транспортних засобів (ДГО) дозволяє захиститися від збитків, розмір яких перевищує страхові суми, встановлені Законом «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Страхуванню підлягає відповідальність водія автотранспортного засобу за завдання шкоди здоров'ю або майну третіх осіб при експлуатації автомобіля на території України. Відшкодуванню підлягають витрати на ремонт автомобіля та/або відновлення здоров'я постраждалих в ДТП з вини водія.

Договір ДГО не звільняє від необхідності придбання полісу ОСАГО.

Вартість страховки ДГО залежить від виду шкоди, яка буде відшкодована по даному страховому полісу та розміру страхової суми. Ціна додаткового страхового покриття до поліса ОСАГО коливається від 150 до 700 гривень. 

Страхування цивільно-правової відповідальності виїжджаючих за кордон «Зелена картка»

При виїзді за кордон всі власники транспортних засобів повинні оформити міжнародний страховий сертифікат «Зелена картка» (від англ. Green Card).

За страховим сертифікатом «Зелена картка» страхуванню підлягають майнові інтереси власника та водія транспортного засобу, пов'язані з їх обов'язком відшкодувати збитки, завдані водієм третім особам в результаті дорожньо-транспортної події, що сталася при здійснені  закордонної поїздки в країнах-членах міжнародної угоди «Зелена картка».

Відшкодуванню за полісом «Зелена картка» підлягають витрати на ремонт автомобіля та / або відновлення здоров'я людей, постраждалих з вини водія транспортного засобу 

В полісі «Зелена картка» страхова сума не вказується, оскільки на території кожної країни–учасниці міжнародної угоди «Зелена картка» будуть діяти свої ліміти залежно від місцевих законів. 

Тарифікація страховки «Зелена картка» залежить від наступних параметрів: типу транспортного засобу, території покриття (вся система «Зелена картка» або  Росія, Молдова, Білорусь, Азербайджан), тривалості поїздки. При цьому, вартість страховки «Зелена картка» встановлюється на законодавчому рівні та однакова для всіх страхових компаній-повних членів МТСБУ.

Звертаємо увагу, що здійснювати страхування  цивільно-правової відповідальності автовласників виїжджаючих за кордон «Зелена картка» можуть не всі страховки, а тільки 10 страховиків, які є повними членами МТСБУ.

Переваги послуг Автострахування 

Для автовласника вигода поліса автострахування КАСКО полягає в отриманні від страхової компанії компенсації збитків, завданих автомобілю в результаті подій, на випадок яких проводиться страхування.

Для потерпілого вигода полісів страхування відповідальності Автоцивілки, ДГО, Зелена картка полягає в гарантованому відшкодуванні збитків незалежно від фінансового стану та платоспроможності винуватця дорожньо-транспортної події. 

Для винуватця ДТП вигода страхових полісів Автоцивілки, ДГО, Зелена картка полягає в знятті з нього зобов'язання по відшкодуванню завданих збитків в межах, передбачених умовами полісів страхування.

Чому варто оформити послуги Автострахування через СП БРОКЕР

Фахівці СП БРОКЕР підберуть оптимальні умови автострахування саме для вас. 

Ви отримаєте послуги автострахування від перевіреного надійного страхового партнера.

Співробітники СП БРОКЕР роз’яснять всі нюанси відшкодування та порядок дій при настанні події.

СП БРОКЕР стане гарантом правильного оформлення послуг автострахування.

Ви отримаєте послугу CONSIERGE SERVICE та скористаєтесь її перевагами. Послуга CONSIERGE SERVICE - це ексклюзивна послуга СП БРОКЕР спрямована на підвищення комфорту для клієнта при врегулюванні страхової події та отриманні страхового відшкодування.


Водієві, нажаль, неможливо виключити ризик виникнення аварії, але можливо захистити себе від наслідків дорожньо-транспортних пригод.