окМы делаем страхование понятным!

Как страховали 53 года назад

 

Приїхавши на Батьківщинну, випадково так сталося, що довелося відвідати стареньку хатинку в якій колись жили мої родичі. Хатинка сповнена автентичності того часу: при вході  глиняна долівка, побілені стіни, старі дерев’яні підвіконня та старенька піч. Час тут зупинився… Переглядаючи старі фотографії в занедбаній скрині, натрапив на документ, тісно пов’язаний з моїм професійним повсякденням. Так 53 роки тому виглядав договір обов’язкового страхування майна та великої рогатої худоби «Страховое свидетельство по обязательному окладному страхованию». Належав він моїй прабабці, яка справно із року в рік сплачувала страхові внески. Зверніть увагу, що вищевказане страхування було на той час обов’язковим.

Цікаво, що по будинку страхова сума 181 карбованць, а по худобі (в даному випадку це корова) ­– 140 карбованців

Також цікаво, що за просрочення сплати страхового платежу, договором передбачена пеня у розмірі 0,1%.

Розрахувавши тодішні тарифи, можу запевнити, що вони майже не змінились. По страхуванню майна 0,9% з покриттям стандартних ризиків, по страхуванню худоби 2% з урахуванням ризику Падіж худоби в зв’язку з хворобою.

В наш час, звичайно, страхові суми інші, значно більші, але ж і порівняно з тодішнім періодом, коли держава наполегливо «рекомендувала» страхувати майно та худобу, сьогодення дає нам змогу самостійно приймати рішення щодо страхування та обирати умови страхування, усвідомлючи всю важливість такого рішення та можливих наслідків.

СП БРОКЕР здійснює свою діяльність і за даними видами страхування також. Маючи досвід в страхуванні майна, страхуванні тваринн, сільськогосподарському страхуванні, СП БРОКЕР завжди зможе запропонувати вигідні умови та індивідуальний підхід. ©