окМы делаем страхование понятным!

Як вигідно оформити страховку КАСКО на автомобіль?

Всі автовласники знають, що таке страхування Автоцивілки, оскільки даний вид страхування є обов’язковим. Але поліс Автоцивілки  захищає відповідальність автовласника, а не його автомобіль. Виникає логічне питання – як захистити своє авто? Щоб убезпечити своє авто необхідно оформити поліс добровільного страхування – КАСКО.

Що означає термін КАСКО?

КАСКО (від ісп. Casco - шолом або нідер. Casco  - корпус) - страхування транспортних засобів (автомобілів, суден, літаків, вагонів) від збитків або викрадення.

Переваги автострахування КАСКО

Все більша кількість автовласників розуміє суть страховки КАСКО та її особливості.

Розглянемо  переваги, які отримує власник страховки КАСКО:

1. Страхування від Збитків. Компенсація витрат на відновлення авто, пошкодженого  внаслідок ДТП, стихії, протиправних дій третіх осіб, або в результаті інших подій, передбачених договором страхування. При цьому, при ДТП незалежно від того, хто винуватець аварії, страхова компанія компенсує витрати на ремонт автівки в обох випадках, і коли аварія сталася з вашої провини, і коли врізалися в  ваш автомобіль. 

2. Страхування на випадок Викрадення. Страхувальник отримає відшкодування збитку в розмірі страхової суми по договору за мінусом франшизи.

3. Можливо страхувати не тільки авто, а й додаткове обладнання, наприклад, акустичну систему, супутникову сигналізацію.

4. Обрання опції «незменшувана страхова сума». Відшкодування збитків в повному обсязі протягом всього періоду страхування.

5. Право клієнта обрати спосіб компенсації збитку: на СТО або грошова виплата. 

6. Компенсація за незначні пошкодження без документів компетентних органів.

7. Додаткові опції за програмами страхування: технічна допомога, заміна шин, підвоз палива.

Від чого залежить ціна страховки КАСКО

Фактори, які впливають на ціну страховки по полісу КАСКО:

1. Рік випуску авто

2. Перелік подій, який включаються в страхове покриття

3. Коло осіб, допущених до керування автомобілем та їх водійський стаж

4. Розмір франшизи по подіям

5. СТО, на якій буде проводитися відновлення автівки після пошкодження

6. Страхування без врахування зносу

7. Наявність надійних систем проти викрадення авто

Де страхувати автомобіль по КАСКО

Страхових компаній, що займаються автострахуванням КАСКО превелика кількість. На ринку є і крупні гравці, і невеликі. Ціни і якість страховки КАСКО у всіх різна.

Пропозицій оформити страховку КАСКО також чимало. Але у кого її оформити, вирішувати вам. А ми ділимося інформацією, щоб полегшити ваш вибір.

Зручно купити страховку КАСКО в автосалоні, СТО чи на шиномонтажі. Як то кажуть, весь спектр послуг в одному місці. Але, оформлюючи поліс КАСКО в автосалоні, ви, по-перше, не будете мати особистого менеджера, який вас супроводжуватиме протягом всього строку дії договору. По-друге, страховка КАСКО в автосалоні коштуватиме на 10%-15% дорожче ніж в офісі страхової компанії. 

Звернувшись до менеджера страхової компанії ви отримаєте вигіднішу цінову пропозицію за аналогічний набір страхових опцій. В такому випадку ви матимете особистого менеджера, який вас проконсультує та дасть пораду за необхідності. Начебто більш вигідний варіант оформлення автостраховки КАСКО, але не виключена вірогідність виникнення «незручної» ситуації при врегулюванні. Менеджер страхової компанії, керуючись принципами корпоративної етики не зможе вплинути ні на швидкість страхової виплати, ні на прийняття рішення про страхову виплату.  

Вирішити ці проблеми можливо на етапі страхування автомобіля по КАСКО через страхового брокера СП БРОКЕР. Таким чином, ви отримаєте цілий набір переваг: оптимальну ціну КАСКО без переплат, цілодобовий супровід, кваліфіковану підтримку при врегулюванні та гарантовану страхову виплату.

Яку програму страхування КАСКО обрати та як зменшити ціну страховки КАСКО

Ринок автострахування пропонує чимало програм страхування з різним ціновим діапазоном. Для багатьох автовласників актуальними є питання, який варіант страховки обрати та як здешевити ціну автостраховки КАСКО. 

Огляд програм автострахування КАСКО та поради від СП БРОКЕР

1. Повне КАСКО. Автомобіль захищений від усіх можливих непередбачуваних подій. Бажаєте здешевити ціну страховки КАСКО, оберіть варіант страхового покриття з франшизою 0,25% або 0,5%. 

Для нових авто та авто на гарантії радимо виключно повне КАСКО.

2. Якщо варіант повне КАСКО занадто дорогий, як альтернативу розгляньте програму страхування 50/50. 

Це один із варіантів повного КАСКО. Особливість в тому, що при покупці страховки можна заплатити тільки половину ціни - і автомобіль вже захищений. Другу частину платежу потрібно вносити, коли настав страховий випадок. А якщо за час дії страховки нічого не трапиться, вдасться пристойно заощадити.

З одного боку, зручний варіант, але з іншого - не все так просто. Зазвичай тариф на таку страховку вище, ніж на повне КАСКО. І якщо страховий випадок все ж станеться, то в порівнянні зі звичайною програмою КАСКО доведеться переплатити близько 30% ціни.

3. Наступний варіант страховки КАСКО – страхування від окремих ризиків. Це дозволить зменшити ціну страховки КАСКО на 20%-30%. Дана пропозиція для досвідчених водіїв. За даним видом програм страхування частіше обирають ризики  ДТП та Викрадення.

4. Не нехтуйте ризиком Викрадення.

Згідно статистики Нацполіції та Генпрокуратури в Україні найчастіше викрадають автомобілі марок ВАЗ і Daewoo, оскільки у них часто відсутній надійний захист. У дорогому сегменті автозлодії віддають перевагу маркам Toyota, BMW, Mercedes і Honda.

Найбільше число викрадень авто у 2018-2019 роках відбулося в Києві, Одеській та Дніпропетровькій областях.  

5. Бажаєте значно заощадити та захистити своє авто тільки на випадок великих збитків, таких як Викрадення або повна загибель автомобіля, розгляньте варіант програми страхування "До першої страхової події». Економія в даному випадку буде значною до 40%, але договір страхування припинить свою дію після виплати відшкодування по першій заявленій страховій події.  

6. Страхування автомобілів з урахуванням зносу. Даний вид страхового покриття дозволить отримати досить невисоку ціну страховки КАСКО. Але виплата страхового відшкодування за такою програмою страхування буде здійснюватися не в повному розмірі.  Страхова компанія в повному обсязі оплатить вартість ремонтних робіт згідно кошторису на відновлювальний ремонт авто, а вартість деталей буде зменшена на величину зносу в залежності від віку авто. В даному випадку доцільним буде встановлення потриманих фірмових деталей на авто, що дозволить за отримані кошти відновити пошкоджене авто. 

Чому варто страхувати автомобіль по КАСКО 

Скільки б не було років автомобілю і як би дешево не обходився його ремонт, він все ж таки схильний до ризику викрадення і серйозного збитку внаслідок ДТП.

Тому вартість страховки КАСКО – порівняно не велика плата за захист від значних фінансових  втрат. 

Переваги автострахування КАСКО у  СП БРОКЕР

1. Економія часу та коштів.   Перед оформленням договору КАСКО, варто витратити час і провести маркетингове дослідження на предмет того, яка страховка КАСКО для вашого авто буде вигіднішою. Дане дослідження досить кропітке, але для наших клієнтів ми проводимо його безкоштовно.

2. Правильний вибір страхової компанії – ми працюємо виключно з перевіреними  страховими компаніями, чия репутація та надійність підтверджені роками.

3. Індивідуальні умови страхування. Ми підберемо оптимальні умови страхового покриття, виходячи з ваших потреб на бюджету.

4. Послуга CONSIERGE SERVICE - це ексклюзивна послуга СП БРОКЕР спрямована на підвищення комфорту для клієнта при врегулюванні страхової події та отриманні страхового відшкодування.

Дізнатися вартість страховки КАСКО